Jeździj z nami!


Bus do Szwajcarii - to jedno z popularniejszych zapytań w wyszukiwarce internetowej, więc idąc za zapotrzebowaniem rynku na usługę transportu Polska Szwajcaria, postanowiliśmy w 2014 roku otworzyć nową linię kursów. Wraz z usługą transportu osobowego daliśmy naszym klientom również możliwość skorzystania z wysyłki czy też przewozu ich paczek, toreb lub innych przedmiotów na trasach Polska Szwajcaria i Szwajcaria Polska. Przewozy paczek Szwajcaria Polska odbywają się w tych samych terminach w których transport osób.

Przewóz osób do Szwajcarii Naszych kierowców wyróżnia ich profesjonalizm oraz szacunek do klienta, przez co nie otrzymaliśmy do tej pory żadnej skargi czy też złej opinii na temat wykonania usługi. Ciągle monitorujemy opinie i pytamy naszych pasażerów o to co możemy jeszcze poprawić czy też usprawnić. Bezpieczeństwo i wygoda podczas podróży, to dla nas priorytety, dzięki którym zdobywamy zaufanie tych, którzy z nami podróżują.

Busy do Szwajcarii z Zamościa
Bus Polska Szwajcaria

Busy do Szwajcarii wyjeżdżają zawsze terminowo we wtorki i piątki, natomiast busy ze Szwajcarii do Polski w środę i sobotę (prosimy upewnić się o terminach wcześniej poprzez kontakt telefoniczny).

Przewozy do Szwajcarii
Przewozy Polska Szwajcaria

W ofercie SwisBus czołowe miejsce zajmują również przewozy do Niemiec, z których korzysta coraz więcej podróżnych. Busy do Szwajcarii oraz busy do Niemiec jeżdżą tylko sprawdzonymi trasami i zatrzymują się w miejscach wskazanych przez naszych klientów. Przewozy Polska Szwajcaria

Wybierz SwissBuss i wysoki komfort jazdy