SwissBus - międzynarodowy licencjonowany przewóz osób i rzeczy, z siedzibą w Hrubieszowie


Nasza firma oferuje przewóz osób do Niemiec i Szwajcarii, pod wskazany adres oraz odbiór klienta z miejsca wcześniej umówionego.
Wieloletnie doświadczenie kierowców, ich profesjonalizm oraz szacunek do klienta, wyróżniają nas na tle innych firm. Bezpieczeństwo i wygoda podczas podróży, to dla nas priorytety, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie wielu pasażerów.

Przewóz osób do Szwajcarii Posiadamy wszelkie, niezbędne uprawnienia do wykonywania przewozów krajowych, jak również międzynarodowych. Nasze samochody to w pełni przystosowane do dalekich podróży, dziewięcioosobowe busy marki Mercedes Sprinter. Wyposażone są w klimatyzację, duży przestronny bagażnik, w którym zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy oraz nawigację GPS, dzięki której trafimy pod każdy wskazany adres.

Busy do Szwajcarii z Tomaszowa Lubelskiego

Przestronne wnętrze, wygodne rozkładane fotele, Internet Wi-Fi na terenie całej Polski oraz DVD z szerokim wyborem filmów, umilą każdą drogę i pozwolą zrelaksować się podczas podróży. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, każdą trasę ustalamy elastycznie. Dopasowujemy się do wymagań naszych pasażerów, dotyczących dojazdu pod wskazany adres na terenie Niemiec i Szwajcarii oraz odbioru z określonego miejsca.
Kwestie organizacyjne oraz rezerwacje omawiamy osobiście, telefonicznie lub drogą mailową. Dla stałych klientów mamy niespodzianki w postaci Kart Stałego Klienta, dzięki którym szósty przejazd uzyskują za połowę ceny. Przewidujemy także atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych oraz dzieci do lat 13. Dołożymy wszelkich starań, by czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie. Zapewnimy miłą atmosferę, aby każdy przejazd kończył się uśmiechem na twarzy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usługową.
Życzymy miłej podróży! :)
Busy do Szwajcarii z Lublina

Wygoda i bezpieczeństwo


Pasażerów odbieramy busem z wcześniej ustalonego miejsca i zawozimy pod wskazany adres do Niemiec i Szwajcarii. Kwestie organizacyjne można ustalić telefonicznie, osobiście bądź poprzez e-mail. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usługową.
Nasze główne zalety:
- Krótszy czas podróży
- Dowóz pasażera pod wskazany adres (na terenie Niemiec oraz Szwajcarii)
- Odbioru klienta z miejsca zamieszkania (na terenie Niemiec oraz Szwajcarii)
- Elastyczność - trasa każdego przejazdu jest ustalana pod względem miejsca wyjazdu i dojazdu pasażerów
- Mniejsza liczba pasażerów
- Zabieramy większą ilości bagażu
- Lepszy komfort podróżowania - więcej miejsca dla pasażera,
- Wygodne fotele, klimatyzacja, DVD, Internet Wi-fi (na terenie Polski)
- Rezerwacja telefoniczna
- Rabaty dla grup, oraz dla dzieci do lat 13
- Karty stałego klienta ( 6 przejazd za połowę ceny)
Busy do Szwajcarii z Podkarpacia
Przewozy Polska Szwajcaria

Z nami bezpiecznie i wygodnie dojedziesz do celu